سوالات متداول سامانه احراز هویت متمرکز

 | تاریخ ارسال: 1400/2/11 | 
۱-با پیغام "اطلاعات وارد شده مطابقت ندارد یا مجاز به ثبت نام نمی‌باشید"مواجه شده‌ام، چیکار کنم؟
این یپام به دلایل مختلفی ممکن است نمایش داده شود. مراحل زیر را به ترتیب بررسی کنید و در صورتی که هم چنان مشکل وجود داشت از طریق سامانه تیکتینگ دانشگاه که آدرس آن در صفحه اصلی سامانه قرار دارد نسبت به مطرح نمودن مشکل خود با کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشکاه اقدام نمایید.
  1. رمز عبور پورتال خود را بررسی کنید و مطمین شوید که با رمز مورد نظر می‌توان وارد پورتال آموزشی شد. در صورت صحیح نبودن رمز عبور اقدام به بازیابی رمز عبور کنید و سپس با رمز عبور جدید نسبت به ثبت‌نام در سامانه احراز هویت متمرکز دانشگاه اقدام نمایید.
  2. در صورت دارا بودن چندین شماره دانشجویی، برای ثبت‌نام از شماره دانشجویی با وضعیت تحصیلی "فعال" استفاده کنید.
  3. اگر دانشجوی اتباع هستید شناسه هویتی را به "کد ملی اتباع" تغییر دهید و کد ملی ثبت شده در پورتال آموزشی خود را وارد کنید.
  4. در پورتال آموزشی تاریخ تولد ثبت شده را بررسی کنید. در صورتی که تاریخ ثبت شده صحیح نیست اگر دانشجوی کارشناسی هستید، برای ویرایش تاریخ تولد، با مدیریت امور آموزشی یا کارشناس آموزشی دانشکده تماس بگیرید و اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید، برای ویرایش تاریخ تولد، باید در سامانه http://pgrad.aut.ac.ir درخواست ویرایش اطلاعات شخصی را ثبت کنید.

۲-پیامک ثبت‌نام به شماره‌ای ارسال می‌شود که به آن دسترسی ندارم، چیکار کنم؟

اگر دانشجوی کارشناسی هستید، برای ویرایش شماره موبایل، با مدیریت امور آموزشی یا کارشناس آموزشی دانشکده تماس بگیرید و اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید برای ویرایش شماره موبایل، باید در سامانه http://pgrad.aut.ac.ir درخواست ویرایش اطلاعات شخصی را ثبت کنید.

 
با پیغام " تاریخ تولد شما در پورتال آموزشی با اطلاعات ثبت احوال مطابقت ندارد. لطفا نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایید." مواجه شده‌ام، چیکار کنم؟

در پورتال آموزشی تاریخ تولد ثبت شده را بررسی کنید و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. اگر دانشجوی کارشناسی هستید، برای ویرایش تاریخ تولد، با مدیریت امور آموزشی یا کارشناس آموزشی دانشکده تماس بگیرید و اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید، برای ویرایش تاریخ تولد، باید در سامانه http://pgrad.aut.ac.ir درخواست ویرایش اطلاعات شخصی را ثبت کنید.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 30 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر