پست الکترونیک

 | تاریخ ارسال: 1399/1/23 | 
با توجه به نیاز روز افزون کاربران به پست الکترونیکی‌، در سالهای گذشته دانشکده‌ها خود راساً اقدام به دایر کردن سرویس پست الکترونیکی کرده بودند، که باتوجه به سیاست‌های دانشگاه این سرویس درحال حاضر فقط در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال می‌باشد.
کلیه اطلاع رسانی های گروهی توسط مرکز صورت می‌گیرد، کلیه اشکالات فنی که توسط کارشناسان کامپیوتر دانشکده‌ها قابل رفع نمی‌باشد، توسط کارشناسان مرکز دریافت و نسبت به رفع آن در اسرع وقت اقدام لازم صورت می‌پذیرد.
حسب نیاز مجموعه‌های اداری، آدرس ایمیل حقوقی با درخواست کتبی ایجاد می‌شود. ایمیل کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی بعد از فارغ التحصیلی هم فعال هستند
 
 

نحوه تماس و رفع مشکل

کلیه‌کاربران پست‌الکترونیکی دانشگاه می‌توانند مشکلات خود را به‌آدرس پست‌الکترونیکی mailaut.ac.ir ارسال نمایند‌، و در اسرع وقت مشکل کاربر پیگیری و به اطلاع کاربر خواهد رسید.
کاربرانی که دسترسی به پست‌الکترونیکی را ندارند می‌توانند در مرحله اول با مراجعه به امور مشترکین مشکلات خود را بیان کنند‌، در صورت عدم رفع مشکل در این واحد می‌توانند با مراحعه حضوری به مسئول پست الکترونیکی واقع در طبقه همکف ساختمان آموزش پیگیر مشکلات پست‌الکترونیکی خود باشند.

سامانه پیامک دانشگاه

سرشماره ۳۰۰۰۶۴۵۴ جهت اطلاع رسانی های خدمات آموزشی دانشگاه استفاده می شود.
 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2426 بار   |   دفعات چاپ: 129 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر